X

Jäsenlista



Hae:


Yritys tai tieisännöitsijä:

Paikkakunta Yritys Y-tunnus Tieisännöitsijä Osoite Postinro Postitoimipaikka Puhelin Sähköposti Verkkosivut
Etelä-Savo
Joroinen Timo Paunonen 1213966-7 Timo Paunonen Vanhasijantie 235 79690 Kaitainen 0405814156 timopaunonen@suomi24.fi
Kangasniemi Kirjanpito- ja tieisännöintipalvelu Mervi Laitinen 1789602-6 Mervi Laitinen Pynnöläntie 80 51360 Koivula 0407063446 mervintilijatie@gmail.com www.mervintieisannointi.com
Mikkeli Tieniekka Ky 2731423-7 Opri Pietiäinen Sairilantie 46 50180 Mikkeli 0407163546 toimisto@tieniekka.fi http://www.tieniekka.fi
Mäntyharju Kari Hyyryläinen 1438432-4 Kari Hyyryläinen Lotinjoentie 220 52700 Mänytharju 0503245959 hyyrylainen.kari@gmail.com http://www.tiekunta.fi/karihyyrylainen/
Pieksämäki Lipsanen Tapani 1227876-3 Tapani Lipsanen Leinolantie 332 77330 Virtasalmi 0500430906 tapu.lipsanen@gmail.com
Rantasalmi Markku Karvonen 1206411-6 Markku Karvonen Altaanmaantie 161a 51940 Härkälä 0505361399 markku.karvonen@suursaimaa.com
Savonlinna Jouni Kosonen 1232211-1 Jouni Kosonen Hirvilammintie 299 58520 HIUKKAJOKI 400191954 jouni.kosonen@hotmail.fi
Kanta-Häme
Hämeenlinna PlusHäme-yrityspalvelut 1666683-5 Petri Pohjonen Kiekuntie 106 14500 Iittala 0415076212 petri.a.pohjonen@gmail.com
Loppi Tieisännöinti Jorma Kauko 1141462-0 Jorma Kauko Nummenrannantie 872 12920 Topeno 0407355742 jorma.kauko@pp.inet.fi
Keski-Suomi
Joutsa Metsä-Pirkka Ky 1612994-1 Jouko Pirkkalainen Yhdystie 1 19650 Joutsa 0407610237 jouko.pirkkalainen@metsapirkka.fi
Kymenlaakso
Hamina Tähtipalvelut Tähti 2109057-8 Kari Tähti Hakapolku 2 49420 Hamina 040528002 kariveikko.tahti@gmail.com
Kotka Kymen Tili&Tie 1510148-8 Heimo Einola Venehkorventie 30 46930 Huruksela 0400765103 info@kymentilitie.fi www.kymentilitie.fi
Kouvola Tenho Raussi 1210172-2 Tenho Raussi Tapiontie 9 A 33 45160 KOUVOLA 0400153291 tenho.raussi@saunalahti.fi
Kouvola Tiemi Oy 2168377-9 Tapani Mikkola Ahvenistontie 191 47710 Jaala 0415438852 toimisto@tiemi.fi
Pirkanmaa
Kangasala Tero Laurila 1131915-6 Tero Laurila Särkäntie 6 36420 Sahalahti 0405592575 tero.laurila@kotiportti.fi
Lempäälä Satulandia Oy 1777073-0 Satu Maijala Pirkkalantie 158 37500 Lempäälä 0405556961 satulandia@gmail.com
Pälkäne Ilkka Matikainen 1130880-1 Ilkka Matikainen Uikintie 11 36600 Pälkäne 400910225 ilkkamatikainen@gmail.com
Virrat Jouni Mesimäki 1149834-2 Jouni Mesimäki Mesimäentie 115 34800 Virrat 0400263425 jouni.mesimaki@phpoint.fi
Pohjois-Karjala
Outokumpu Jukka Kaasinen 1292766-3 Jukka Kaasinen Raiskiantie 22 83500 Outokumpu 0400810324 jukka.kaasinen@opaasi.fi
Pohjois-Pohjanmaa
Muhos Yt isännöinti Oy 2633204-6 Mika Rahja Tikkalantie 221 91500 Muhos 0442692420 mika.rahja@dnainternet.net
Nivala Tieisännöinti Eteläniemi 2326422-8 Ari Eteläniemi Ranttilantie 125 85620 Nivala 0443441154 info@etelaniemi.fi http://etelaniemi.fi
Oulu Pohjois-Suomen Tieisännöinti - Peskin Palvelut Oy 2393799-8 Markku Koistinen Ampuhaukantie 6A15 90250 Oulu 0405707664 markku.koistinen@windowslive.com
Siikalatva Tieisännöinti Eero Leskinen 1257714-9 Eero Leskinen Jyväskyläntie 960 92640 LESKELÄ 0407073836 eero.p.leskinen@gmail.com http://tieleskinen.blogspot.fi
Pohjois-Savo
Kuopio T:mi Jouko Ruotsalainen 1192909-3 Jouko Ruotsalanen Vorloksentie 109 71650 Hirvilahti 0500634700 joukoruo@dnainternet.net
Kuopio T:mi Kari Summanen 1185357-8 Kari Summanen Saunaniementie 341 73810 Palonurmi 0505545109 kar.summanen@gmail.com
Lapinlahti Syms Oy 0892011-9 Jouni Tarvainen Harjutie 20 71910 Alapitkä 0505482337 jouni.tarvainen@dnainternet.net
Satakunta
Rauma Tie Ja Metsänparannus 2117492-3 Antti Ränkman Pärkäntie 86 27230 Lappi 0503425498 tiejametsanparannus@gmail.com http://www.tiejametsanparannus.fi
Uusimaa
Lohja Uivelo Oy 1025497-9 Raija Heikkilä Pääskyniementie 1 09220 Sammatti 0503137213 raija.heikkila@uivelo.fi http://www.uivelo.fi
Raasepori Fma StradaMan 2299593-4 Tony Rosqvist Österbyntie 16 10620 Högbacka 0453119551 info@stradaman.com
Sipoo T:mi Tapani Peltonen 1386877-3 Tapani Peltonen Impaksentie 51 04130 Sipoo 0500409155 tapani.peltonen@kontino.fi
Vihti Tmi Hakala Jari P 2816298-4 Jari Hakala Peurakorventie 125 03100 Nummela 0440777095 hakalajarip@gmail.com
Varsinais-Suomi
Kustavi T:mi Kimmo Alitalo 1308364-2 Kimmo Alitalo Loukkenkuja 2 23360 Kustavi 0447544600 info@isannointialitalo.fi www.isannointialitalo.fi
Nousiainen Tmi Otavan Tieisännöinti 1532683-9 Riitta Virtanen Keskusojantie 60 21270 Nousiainen 0406739669 tiet.ojat@nettikirje.fi http://www.tiekunta.fi/otavan
Salo T:mi RTL-Expertti 1310945-1 Risto Levo Varesjärventie 492 25430 Kettula 0400555200 risto.levo@kettula.org
Salo Tieisännöinti Esa Ojanen 1307543-1 Esa Ojanen Takametsäntie 51 25320 RAATALA 0500534938 esa.ojanen@saunalahti.fi
Uusikaupunki Mervi Puonti 1299211-5 Mervi Puonti Kudilankuja 6 23600 Kalanti 0400922816 mervi.puonti@kudila.fi aaaaa